Hírek
2019. Augusztus 27. 11:44, kedd |
Belföld
Forrás: mto/fotók: police.hu
Vallott a nyíregyházi kettős emberölés gyanúsítottja

Beismerő vallomást tett a rendőrségen az a 42 éves nyíregyházi férfi, aki hétfőn lelőtt két embert a nyírségi megyeszékhelyen – közölte a rendőrség honlapján a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság kedden.
A tájékoztatás szerint a férfit emberölés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását az illetékes ügyészségnél.
A nyomozás adatai szerint a férfi hétfő délután az orosi városrész egyik családi házánál engedéllyel tartott golyós vadászpuskájával rálőtt haragosára, egy 41 éves nyíregyházi férfire az udvaron. A férfi a helyszínen életét vesztette.
A lövések hallatára a szemben lévő házból kiszaladt az utcára a sértett 65 éves édesapja is, akire a gyanúsított – rövid szóváltás után - szintén rálőtt, és őt is halálosan megsebesítette – olvasható a www.police.hu oldalon.
A támadót rövid időn belül elfogták a rendőrök Nyíregyháza külterületén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe
A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.
2025. Augusztus 10. 08:11, vasárnap | Belföld
Újra működik az EESZT
Energiaügyi Minisztérium: ismét zavartalanul működnek az elektronikus közigazgatási felületek.
2025. Augusztus 10. 08:09, vasárnap | Belföld
Megélénkülőben az ingatlanpiac
Országosan óriási élénkülés tapasztalható az ingatlankeresésekben, a vidéki ingatlanok iránti érdeklődés megközelíti, sok esetben meghaladja a Budapestre és az agglomerációjára vonatkozót
2025. Augusztus 09. 10:36, szombat | Belföld
Hőség - ÉKM: időszakosan felfüggesztik a kamionstopot a hétvégén
A hőség miatt időszakosan feloldják a nehéz tehergépjárművek forgalomkorlátozását szombaton, illetve vasárnap - közölte az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) pénteken az MTI-vel.