Városlista
2025. augusztus 12, kedd - Klára

Hírek

2016. Július 05. 07:30, kedd | Belföld
Forrás: mti

Túlfutott egy gép a Farkashegyi repülőtéren, ketten megsérültek

Túlfutott egy gép a Farkashegyi repülőtéren, ketten megsérültek

Túlfutott egy gép a kifutópályán Budakeszin, a Farkashegyi repülőtéren hétfő este, ketten megsérültek - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság a honlapján.

A tájékoztatás szerint leszállás közben érte a baleset a négyszemélyes légi járművet, a repülőgép árokba borult. A gépen hárman utaztak, közülük ketten könnyebben megsérültek.

A repülőbe senki sem szorult be, és üzemanyag sem szivárog, a műszaki mentést a budaörsi önkéntes tűzoltók kezdték meg - olvasható a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 12. 07:41, kedd | Belföld

Katasztrófavédelem: Budapesten és hét vármegyében lesz szúnyogirtás a héten

A héten öt budapesti kerületben és hét vármegyében lesz szúnyoggyérítés - tájékoztatta a program végrehajtásáért felelős Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) hétfőn az MTI-t.

2025. Augusztus 12. 07:38, kedd | Belföld

Szijjártó Péter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett telefonon hétfőn a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról.

2025. Augusztus 11. 07:12, hétfő | Belföld

Folytatódik a hőség a héten

2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld

Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe

A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.