Hírek
2011. Augusztus 15. 14:45, hétfő |
Sport
Forrás: HírTV
Töretlenül menetel a Győr

Továbbra is hibátlan a Győr a magyar labdarúgó-bajnokságban, miután az ötödik forduló nyitómérkőzésén 3-2-re nyert a Vasas ellen.
A vereség után az angyalföldieknél menesztették Komjáti András vezetőedzőt, helyére Marijan Vlak ül le a kispadra. A Haladás és a Diósgyőr otthon tartotta a három pontot. A Paks 1-1-es döntetlent játszott a Siófokkal. Megszakadt a Pécs győzelmi sorozata, hazai pályán 2-2-öt ért el a Kecskemét ellen. A Ferencváros a fővárosi rangadón egy gólos vereséget szenvedett a Honvéd otthonában, így továbbra is nyeretlen az NB1-ben. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:14, kedd | Sport
Portugál-magyar - Rossi: bátor szívre, karakterre és némi szerencsére is szükségünk lesz
Marco Rossi szövetségi kapitány azt kérte a magyar labdarúgó-válogatott játékosaitól, hogy bátor szívvel lépjenek pályára és mutassanak karaktert a portugál csapat elleni keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.
2025. Október 13. 07:53, hétfő | Sport
Neymar ismét együtt játszhat Messivel és Suárezzel
Neymar az FC Barcelona után az Inter Miami labdarúgócsapatában ismét együtt játszhat Lionel Messivel és Luis Suárezzel - írta a Daily Mail.
2025. Október 12. 08:13, vasárnap | Sport
Magyar-örmény - Rossi: Lukács beállítása telitalálat volt
2025. Október 11. 06:00, szombat | Sport
Magyar-örmény - Rossi még egy támadó posztról nem döntött
Marco Rossi szövetségi kapitány még egy támadó pozícióról nem döntött a magyar labdarúgó-válogatott összeállításával kapcsolatban a szombati, örmények elleni világbajnoki selejtezőmérkőzés előtt.