Hírek
2018. Január 18. 16:51, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Többfelé havazhat a hétvégén is

A hétvégén is többször várható csapadék: esőre, ónos esőre, havazásra is készülni kell - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálatnak csütörtökön az MTI-hez eljuttatott országos, középtávú előrejelzéséből.
Pénteken erősen felhős vagy borult lesz az ég, napközben főként az ország déli felén várható több helyen eső. A legalacsonyabb hőmérséklet többnyire mínusz 1 és plusz 5, a legmagasabb hőmérséklet általában 3-8 fok között valószínű.
Szombaton hajnalban a keleti határszélen lehet eső, havas eső, majd átmeneti szünet után este északon előfordulhat néhol havazás, nyugaton eső, havas eső. Helyenként a szél is megerősödik, de legalább pár órára mindenhol kisüt a nap. A leghidegebb órákban mínusz 5 és 0, napközben plusz 1-6 fok között alakul a hőmérséklet.
Vasárnap reggel délen néhol ónos eső is lehet. Délelőtt többfelé várható havazás, délután már csak főleg keleten lehet hó, a Dél-Alföldön havas eső. Emellett a Dunántúlon is lehet egy-egy hózápor. Többfelé megerősödhet a szél. A minimumhőmérséklet mínusz 5 és 0 fok között valószínű. A nappali maximumok 0 és plusz 5 fok között alakulnak - olvasható az előrejelzésben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 19:53, kedd | Belföld
Startra készek a turisztikai hitelek
5 egyszerű lépésben, maximum 15 napos ügyintézési határidővel juthatnak kedvező kamatozású hitelhez a turisztikai ágazat szolgáltatói. Október15-től két termék lesz elérhető.
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.