Városlista
2026. július 13, hétfő - Jenő

Hírek

2015. December 15. 08:02, kedd | Belföld
Forrás: MTI

Többen meghaltak egy közúti balesetben Bicskénél

Többen meghaltak egy közúti balesetben Bicskénél

Négyen meghaltak egy közúti balesetben hétfő este az 1-es főúton Bicskénél, az M1-es autópálya lehajtójának közelében - közölte honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság.

Azt írták, hogy két személygépkocsi ütközött össze a főút Fejér megyei szakaszán a 32-es kilométerszelvényben, az autópálya bicskei lehajtójától pár száz méterre. Az ütközés következtében mindkét jármű kigyulladt. A katasztrófavédelem elsődleges információi szerint a balesetben négyen meghaltak.

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivőjének tájékoztatása szerint a helyszínelés és a műszaki mentés idejére az útszakaszt teljes szélességében lezárták, a rendőrök a forgalmat Bicskén át terelik.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld

MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein

Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon

2026. Július 12. 10:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását

Hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását. A köztársasági elnöknek öt napja lesz, hogy aláírja azt. Ha nem teszi meg, akkor megindítható ellene a megfosztási eljárás

2026. Július 11. 14:00, szombat | Belföld

Orbán Anita: a Nyugat-Balkán uniós csatlakozása Európa versenyképességét is erősíti

A Nyugat-Balkán térségének stabilitása Magyarország és egész Európa biztonságát, uniós csatlakozása pedig Európa versenyképességét is erősíti

2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld

UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság

Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul