Hírek
2021. Július 14. 09:55, szerda |
Belföld
Forrás: mti -fotók: police.hu
Több mint 12 kiló kábítószert foglaltak le Budapesten
Két drogkereskedőt elfogtak, 30 millió forint értékben pedig több mint 12 kiló marihuánát és amfetamint foglaltak le a rendőrök a fővárosban - tájékoztatta a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) kedden az MTI-t.
A közlemény szerint a nyomozók hétfőn egy XXIII. kerületi kereszteződésben ellenőriztek két férfit, mivel információik szerint egyikük kábítószerrel kereskedett. Kiderült, hogy a másik férfi is drogkereskedő, éppen adásvételt bonyolítottak.
A rendőrök átkutatták a két díler autóját és lakását is. Kábítószergyanús anyagokon kívül egyiküknél egy általa bérelt XX. kerületi lakás kulcsát is megtalálták. Azt írták, a férfi ott állította elő és porciózta ki az eladásra szánt drogot.
A két férfitől több nagy értékű autót, motort, telefonokat, készpénzt, a drog előállításához szükséges vegyi anyagokat, illetve több mint 12 kiló kábítószert - az első szakvélemény szerint marihuánát és amfetamint - is lefoglaltak, 30 millió forint értékben - olvasható a BRFK közleményében.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld
MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein
Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon
2026. Július 12. 10:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását
Hétfőn az Országgyűlés elfogadja az alaptörvény 17. módosítását. A köztársasági elnöknek öt napja lesz, hogy aláírja azt. Ha nem teszi meg, akkor megindítható ellene a megfosztási eljárás
2026. Július 11. 14:00, szombat | Belföld
Orbán Anita: a Nyugat-Balkán uniós csatlakozása Európa versenyképességét is erősíti
A Nyugat-Balkán térségének stabilitása Magyarország és egész Európa biztonságát, uniós csatlakozása pedig Európa versenyképességét is erősíti
2026. Július 11. 13:00, szombat | Belföld
UniCredit: idén 1,3 százalékkal, jövőre 2,5 százalékkal bővülhet a magyar gazdaság
Idén a magyar GDP-növekedése 1,3 százalékos lehet, majd jövőre a beruházások fellendülésével 2,5 százalékra javul
