Hírek
2012. Február 20. 14:01, hétfő |
Belföld
Forrás: OrientPress
Százmillió dollárba került volna visszaadni a Malév gépeket
Ha az uniós bírság nem, akkor a korábbi Malév-vezér, Váradi József által megkötött lízingszerződés küldte volna padlóra a légitársaságot – írja a Magyar Nemzet.
Olyan lízingszerződést között Váradi József korábbi Malév-vezető, ma a Wizz Air fapados társaság első embere, hogy a légitársaság nagy valószínűséggel idén akkor is csődbe jutott volna, ha az uniós bírságot átvészeli.
Eszerint nagyjából százmillió dolláros költséggel járt volna a gépek visszaszolgáltatása, ugyanis a magyar tárgyaló fél magára vállalt bizonyos javítási és karbantartási költségeket.Váradi József, a Wizz Air vezetője a sajtónak nyilatkozva visszautasította azt a vádat, hogy az általa a 2000-es évek elején kötött lízingszerződés károkat okozott volna a Malévnak.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
