Hírek
2016. Augusztus 18. 15:15, csütörtök |
Sport
Forrás: mti
Rio 2016 - újabb magyar arranyérmes, győzött a már négyszeres bajnok kajakos Kozák Danuta

Kozák Danuta megvédve címét aranyérmet nyert csütörtökön kajak egyes 500 méteren a riói olimpián.
Az immár négyszeres olimpiai bajnok a döntőben féltávnál már az élen haladt, majd fokozatosan növelte előnyét, és végül óriási előnnyel érkezett a célba.
Kozák a magyar kajak-kenu sport 24., illetve a riói küldöttség hetedik aranyérmét szerezte. Négy elsőségével most már ő minden idők legeredményesebb magyar kajakosa.
A kajakos 500 méteren aratott csütörtöki, riói diadalával Magyarország történetének 500. olimpiai érmét szerezte, egyúttal övé a 175. arany.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 10. 08:10, vasárnap | Sport
Több mint tízezren teljesítették a Balaton-átúszást
Több mint tízezer résztvevővel rendezték meg szombaton a 43. Lidl Balaton-átúszást.
2025. Augusztus 08. 08:06, péntek | Sport
A Győr egygólos, a Paks háromgólos vereséget szenvedett idegenben
A Győr 2-1-re kikapott csütörtökön a svéd AIK Stockholm vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga selejtező harmadik fordulójának első mérkőzésén.
2025. Augusztus 08. 08:02, péntek | Sport
Meteorológia: közel optimális légköri viszonyok várhatók a Balaton-átúszáson
Harmadik próbálkozásra úgy tűnik, az időjárás lehetővé teszi a hagyományos Balaton-átúszás megrendezését.
2025. Augusztus 06. 07:42, szerda | Sport
BL-selejtező - Megismételné hat évvel korábbi sikerét a Ferencváros
Szerda este a Ludogorec otthonában lép pályára a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában, a magyar bajnok hat évvel korábban sikerrel vette a bolgár csapat elleni párharcot.