Hírek
2021. November 22. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Országszerte sűrű ködre figyelmeztetnek
A tartós, sűrű köd miatt csaknem az egész országra figyelmeztetést adott ki hétfőre az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Vasárnap este az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben Győr-Moson-Sopron és Vas, valamint Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megye kivételével az összes megyére és a fővárosra is kiadták a figyelmeztetést.
Azt írták: a Nyírségben és a Hajdúságban várhatóan inkább csak ködfoltok lesznek jellemzők. A hajnali órákban az Alpokalján kissé megélénkülhet az északnyugati szél, ennek hatására ott némiképp javulhatnak a látási viszonyok.
A tartósan fagypont alatti ködös területeken viszont ónos szitálás is előfordulhat - tették hozzá.
A meteorológiai szolgálat középtávú előrejelzése szerint a jövő héten többször alakulhat ki köd. A következő napokban lehűlésre kell készülni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 15. 11:00, szerda | Belföld
Felmentette a MÁV igazgatósági elnökét Vitézy Dávid
Keddi hatállyal felmentette Lepsényi István eddigi igazgatósági elnököt és Parragh László igazgatósági tagot Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok nagykereskedelmi ára
Szerdától jelentősen emelkedik az üzemanyagok literenkénti nagykereskedelmi ára: a benzin bruttó 14 forinttal, a gázolaj bruttó 7 forinttal drágul - írta a holtankoljak.hu kedden.
2026. Július 15. 09:00, szerda | Belföld
Az Európai Bizottságtól várja a Fidesz, hogy elítélje a kormányt
A Tisza-kormány Európában példátlan módon bontja le a magyar demokráciát, korlátozza a demokratikus politikai versenyt és szűkíti a választójogot Magyarországon
2026. Július 15. 07:39, szerda | Belföld
Vb-2026 - Spanyolország a franciák legyőzésével a döntőben
Az Európa-bajnok spanyol válogatott 2-0-ra legyőzte a francia csapatot kedden a labdarúgó-világbajnokság dallasi elődöntőjében.
