Hírek
2015. November 29. 00:54, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Megsérült egy gyermek kirándulás közben a Holdvilág-ároknál

Elesett és súlyosan megsérült egy tíz év körüli kisfiú túrázás közben a Csobánka melletti Holdvilág-ároknál szombaton kora délután - tájékoztatta az MTI-t a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.
Csámpai Attila elmondta, hogy elsőként a mentők érkeztek ki, akik stabilizálták a sérült kisgyerek állapotát és a katasztrófavédelem segítségét kérték a mentőautóhoz való szállításához. A pomázi és a szentendrei tűzoltók 800 méter hosszan, gerincágyon vitték le a kisfiút, aki kórházba került.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.