Hírek
2017. Augusztus 28. 07:26, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Megfulladt egy férfi a Délegyházi-tavak egyikében
Megfulladt egy középkorú férfi a Délegyházi-tavak egyikében vasárnap - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Csámpai Attila tájékoztatása szerint egy szemtanú jelezte, hogy elmerülni látott valakit a Nomád partnál, a IV. tóban. A délegyházi önkéntes tűzoltók csónakkal indultak a keresésére, és a helyszínre ment a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság búvárszolgálata is.
A férfit kétórás keresés után találták meg a búvárok, majd a partra vitték. A mentők megpróbálták újraéleszteni, de nem jártak sikerrel - közölte Csámpai Attila.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 28. 11:00, csütörtök | Belföld
Velkey György László: komoly visszásságokra bukkantunk a diplomata-útlevelek kapcsán
Komoly visszásságokra bukkantak a Szijjártó Péter korábbi külügyminiszter által kiadott, nem alanyi jogon járó diplomata-útlevelek átvizsgálása során
2026. Május 28. 07:00, csütörtök | Belföld
Kormányszóvivők: az agrárkamara, a Klebelsberg Központ és a magántőkealapok felülvizsgálatáról is döntött a kormány
2026. Május 27. 14:00, szerda | Belföld
Magyar Péter felmentette a TEK főigazgatói tisztségéből Hajdu Jánost
Magyar Péter május 27-vel felmentette Hajdu János tábornokot a Terrorelhárítási Központ (TEK) főigazgatói pozíciójából - tudatta a kormányfő kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 27. 12:00, szerda | Belföld
Megjelent a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működésének felülvizsgálatáról szóló kormányhatározat
A kormány felülvizsgálja a Klebelsberg Központ és a tankerületi központok működését. Az erről szóló kormányhatározat a Magyar Közlönyben jelent meg kedden.
