Hírek
2020. Október 27. 16:11, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/illusztráció: pixabay
Láncfűrésszel vágta meg a karját

A mentők kiérkezéséig a XVIII. kerületi rendőrök látták el a súlyosan sérült férfit.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2020. október 24-én 17 óra 34 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy férfi láncfűrésszel megvágta a karját.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XVIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei tíz percen belül a helyszínre érkeztek. Kiss Béla őrmester és Homoki Richárd őrmester gyorsan cselekedett. A 90 éves férfi vérző karját szakszerűen leszorították, a vérzését elállították, és további ellátásra átadták a mentőszolgálat munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe
A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.
2025. Augusztus 10. 08:11, vasárnap | Belföld
Újra működik az EESZT
Energiaügyi Minisztérium: ismét zavartalanul működnek az elektronikus közigazgatási felületek.
2025. Augusztus 10. 08:09, vasárnap | Belföld
Megélénkülőben az ingatlanpiac
Országosan óriási élénkülés tapasztalható az ingatlankeresésekben, a vidéki ingatlanok iránti érdeklődés megközelíti, sok esetben meghaladja a Budapestre és az agglomerációjára vonatkozót
2025. Augusztus 09. 10:36, szombat | Belföld
Hőség - ÉKM: időszakosan felfüggesztik a kamionstopot a hétvégén
A hőség miatt időszakosan feloldják a nehéz tehergépjárművek forgalomkorlátozását szombaton, illetve vasárnap - közölte az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) pénteken az MTI-vel.