Hírek
2021. Január 07. 16:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Két drogdílert vettek őrizetbe Budapesten

Őrizetbe vettek a rendőrök két drogdílert, akinél az ellenőrzéskor és a házkutatáskor több mint egy kilogramm kábítószergyanús anyagot találtak - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön.
A rendőrségi honlapon azt írták: hétfőn megállítottak egy autóst a Széchenyi rakparton, a 34 éves férfinél az intézkedéskor kábítószergyanús anyagot találtak, ezért előállították. A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi kereskedelmi céllal szerzett kábítószert.
Az eljárásban a nyomozók egy másik feltételezett terjesztőt, egy 46 éves nőt is elfogtak a XIII. kerületben - tették hozzá.
A nyomozók a férfi és a nő lakásán házkutatást tartottak, amelynek során több mint egy kilogramm kábítószergyanús anyagot és az árusításhoz használt mintegy kétezer simítózáras műanyag tasakot foglaltak le.
A 34 éves férfit és a 46 éves nőt a rendőrök kábítószer-kereskedelem miatt gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették őket és kezdeményezték letartóztatásukat - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.