Városlista
2026. július 14, kedd - Őrs

Hírek

2017. December 18. 09:47, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Késelés miatt őrizetbe vettek egy kiskőrösi férfit

Késelés miatt őrizetbe vettek egy kiskőrösi férfit

Őrizetbe vettek a rendőrök egy 62 éves kiskőrösi férfit, aki megkéselte egy rokonát - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.

A közlemény szerint a férfi vasárnap délben családi vitába keveredett a vele egy lakásban élő 46 éves férfival, akit késsel hastájékon és mellkason szúrt. A sértett életveszélyesen megsebesült.

A nyomozók emberölés kísérletének megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették a késelő férfit, és indítványozták előzetes letartóztatását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 14. 09:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: a választók döntését hajtottuk végre

A választók döntését hajtotta végre a magyar Országgyűlés az alaptörvény tizenhetedik módosításával

2026. Július 14. 07:34, kedd | Belföld

Elfogadták az alaptörvény tizenhetedik módosítását

Elfogadta az Országgyűlés hétfőn az alaptörvény tizenhetedik módosítását, amelynek értelmében a hatálybalépést követő napon Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatása megszűnik.

2026. Július 13. 10:00, hétfő | Belföld

OGY - A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt a parlament

A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt az Országgyűlés hétfőn, e heti kétnapos rendkívüli ülésének első napján.

2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld

Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le

Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton