Hírek
2018. Március 18. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Italokért rabolt a 17 éves fiú
A rendőrök pár órán belül elfogták a szolnoki rablás gyanúsítottját.
A Szolnoki Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 17 éves szolnoki lakos ellen. A fiatal március 15-én 23 óra után Szolnok egyik utcáján szólította le a hazafelé sétáló sértettet, akitől a rövid ismeretség után a táskájában lévő szeszes italokat követelte, majd fojtogatni kezdte.
A férfi a fojtogatásból kiszabadult és elfutott, de a támadó utolérte és a földre rántotta, majd többször megrúgta. A földre került sértett a bántalmazást követően a hátizsákjából kivette az italokat, melyeket a támadó magához vett, és elmenekült a helyszínről.
A rendőrök az adatgyűjtést követően, rövid időn belül azonosították, és pár órán belül elfogták a szolnoki fiatalt. A nyomozók gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették és előterjesztést tesznek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 16:06, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a magyar emberek történelmet írtak
Magyarország és a magyar emberek történelmet írtak, a Tisza Párt óriási felhatalmazást kapott, ami óriási felelősséget jelent
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.
