Hírek
2022. Január 04. 11:01, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Hatéves kislányt kellett megmenteni a Pilisben

Pilisi kiránduláson lett rosszul egy 6 éves kislány, a rendőrök levitték a hegyről és átadták a mentősöknek.
A pilisszántói körzeti megbízotthoz vasárnap érkezett a jelzés, hogy egy kislány a Pilis-tető közelében rosszul lett, segítségre van szükség – közölte a rendőrség.
A terület a rendőr körzetén kívül esett, azonban elég közel ahhoz, hogy minél előbb érjen a helyszínre. Ladó György főtörzsőrmester egy helybéli önkéntes tűzoltó társaságában azonnal útnak indult. A helyszínen a kislány édesanyja zaklatottan mesélte el, hogy gyermekével éppen sétálgattak, amikor rosszul lett és eszméletét vesztette.
Megmentői azonnal a szolgálati kocsiba ültették anyukát és gyermekét, riasztották a mentőszolgálat munkatársait. Mire a hegyről leautóztak már a mentősök várták őket, kivizsgálásra kórházba vitték a kislányt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 19:53, kedd | Belföld
Startra készek a turisztikai hitelek
5 egyszerű lépésben, maximum 15 napos ügyintézési határidővel juthatnak kedvező kamatozású hitelhez a turisztikai ágazat szolgáltatói. Október15-től két termék lesz elérhető.
2025. Október 14. 07:16, kedd | Belföld
Az OTP és a magyar állam közösen újítja fel a gödöllői kastélyt
A 20. század nem a mecénások évszázada volt a magyar műemléktörténetben, de ez a korszak most véget ért.
2025. Október 14. 07:14, kedd | Belföld
Orbán Viktort dicsérte Donald Trump
Orbán Viktor egy nagyszerű vezető - jelentette ki Donald Trump amerikai elnök hétfőn az egyiptomi Sarm-es-Sejkben rendezett békekonferencián.
2025. Október 14. 07:08, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs tárgyalás, nincs béke
Ha nincs tárgyalás, nincs béke - írta Orbán Viktor miniszterelnök hétfő este a Facebookon közzétett bejegyzésében.