Városlista
2025. augusztus 10, vasárnap - Lörinc

Hírek

2017. Április 02. 18:23, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció

Három- és ötéves gyermek halt meg Nagyfügeden - víztározóba estek

Három- és ötéves gyermek halt meg Nagyfügeden -  víztározóba estek

Három- és ötéves kisfiú vesztette életét Nagyfügeden egy tüzivíztározóban, testvérüket, egy kétéves kisfiút kimentettek a vízből - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

A tájékoztatás szerint vasárnap koradélután a három testvér egy Nagyfügeden lévő tüzivíztározóban szenvedett balesetet, a vízből kimentett 2 éves kisfiút mentőhelikopterrel kórházba vitték.

Az MTI helyszínről származó információja szerint a tüzivíztározót egy mezőgazdasági vállalkozó terménytárolójához alakították ki a településen.

Tankóné Antal Erika, a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője azt mondta: a tűzoltóknak le kellett szivattyúzniuk a tározó vizét, hogy megtalálják az egyik gyereket.

A rendőrség gondatlanságból elkövetett emberölés gyanúja miatt nyomoz, ismeretlen tettes ellen.

A tragikus balesetről a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság várhatóan hétfőn ismertet részleteket - közölték az MTI-vel.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld

Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe

A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.

2025. Augusztus 10. 08:11, vasárnap | Belföld

Újra működik az EESZT

Energiaügyi Minisztérium: ismét zavartalanul működnek az elektronikus közigazgatási felületek.

2025. Augusztus 10. 08:09, vasárnap | Belföld

Megélénkülőben az ingatlanpiac

Országosan óriási élénkülés tapasztalható az ingatlankeresésekben, a vidéki ingatlanok iránti érdeklődés megközelíti, sok esetben meghaladja a Budapestre és az agglomerációjára vonatkozót

2025. Augusztus 09. 10:36, szombat | Belföld

Hőség - ÉKM: időszakosan felfüggesztik a kamionstopot a hétvégén

A hőség miatt időszakosan feloldják a nehéz tehergépjárművek forgalomkorlátozását szombaton, illetve vasárnap - közölte az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) pénteken az MTI-vel.