Hírek
2021. Január 19. 07:53, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Halálra gázoltak egy gyalogost Nyírbátornál
Halálos kimenetelű közlekedési baleset történt hétfőn késő este a Nyírgyulaj és Nyírbátor közötti úton - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu internetes honlapon.
A közlemény szerint eddig tisztázatlan körülmények között egy személygépkocsi elütött egy gyalogosan közlekedő nőt. A baleset következtében a gyalogos olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrség teljes útlezárás mellett kezdte meg a baleset helyszínelését.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 20. 13:00, szerda | Belföld
Vitézy Dávid: a MÁV tíz InterCity-kocsit bérel a nyári balatoni forgalom támogatására az osztrák vasúttól
Tíz InterCity-kocsit vesz igénybe a MÁV a nyári balatoni forgalomra az osztrák vasúttól - írta keddi Facebook-posztjában Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter.
2026. Május 20. 11:00, szerda | Belföld
Kegyelmi ügy - Répássy Róbert: szabályos, de nem szokásos eljárásban történt a miniszteri ellenjegyzés
2026. Május 20. 10:00, szerda | Belföld
Lannert Judit: mától egy új, 21. századi tanuló társadalom kialakításán dolgozunk
2026. Május 20. 07:03, szerda | Belföld
Magyar Péter: visszakerültek megérdemelt helyükre a magyar-lengyel kapcsolatok
Magyar Péter örül, hogy a magyar-lengyel kapcsolatok visszakerülhetnek megérdemelt helyükre.
