Hírek
2023. Szeptember 01. 13:08, péntek |
Belföld
Forrás: MTI
Halálra gázoltak egy biciklist Győrben
Halálra gázolt egy busz egy kerékpáros férfit Győrben - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu oldalon.
A közlemény szerint a baleset a Pápai úton történt. A szerződéses autóbuszt vezető 52 éves sofőr jobbra kanyarodás közben nem adta meg az elsőbbséget az egyenesen haladó 62 éves kerékpárosnak, és elgázolta.
A balesetben a kerékpáros férfi olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen meghalt - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld
Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást
Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.
2026. Július 31. 13:00, péntek | Belföld
Dunamenti Erőmű: a meghibásodott blokk vasárnapra ismét rendelkezésre áll
A Dunamenti Erőmű (DE) meghibásodott blokkja vasárnapra ismét rendelkezésre áll - tájékoztatta az erőműtársaság csütörtök este közleményben az MTI-t.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: átlátható környezetet teremtünk a vállalatoknak
Átlátható és korrupcióellenes környezetet teremt a kormány minden vállalatnak, azt szeretné, ha minél több befektető jönne Magyarországra Bajorországból is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Figyelemmel kíséri a kassai roma családok áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi hivatala
Figyelemmel kíséri a két kassai cigány család áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi megbízottjának hivatala, ellenőrzi az információkat, és azok kiértékelése után nyilatkozat kiadását tervezi
