Hírek
2016. Augusztus 09. 07:23, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt egy vonat egy embert Kaposváron
Halálra gázolt egy embert a Gyékényes és Dombóvár között közlekedő vonat Kaposváron, a Vak Bottyán utcánál kedd hajnalban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
A vonaton öten utaztak, senki sem sérült meg; a műszaki mentéshez a kaposvári tűzoltókat riasztották.
A vasúttársaság tájékoztatása szerint Kaposvár és Dombóvár között eddig is pótlóbuszok szállították az utasokat, ezek a járművek most tovább, Kaposmérőig közlekednek, ott lehet rájuk átszállni, amíg tart a rendőrségi helyszínelés és a pályazár - közölte az OKF.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 07:48, szerda | Belföld
DPD Hungary: kézbesítési késések alakultak ki a nagy csomagforgalom miatt egyes budapesti és főváros környéki területeken
2025. December 17. 07:45, szerda | Belföld
Varga Mihály szerint csak 2027 második felére érhető el fenntartható módon az inflációs cél
A Magyar Nemzeti Bank (MNB) inflációs célja 2027 második felében érhető el fenntartható módon, de a szeptemberi előrejelzéshez képest az idén és jövőre is alacsonyabb lehet az infláció
2025. December 16. 07:10, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ha békepárti kormányt választunk, béke lesz, ha Brüsszel-párti kormányt választunk, háború lesz
2025. December 16. 07:05, kedd | Belföld
Lázár János: Magyarországon a közlekedés mindenki számára legyen alapjog
Magyarországon a közlekedésnek mindenki számára alapjognak kell lennie - hangoztatta az építési és közlekedési miniszter hétfőn délelőtt a Vas vármegyei Rábapatyon, ahol egy autóbuszmegállóban tartott sajtótájékoztatót.
