Hírek
2017. November 29. 07:59, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset Vértesboglár közelében – busz és autó ütközött
Frontálisan összeütközött egy autó és egy menetrend szerinti busz a Bodmér és Vértesboglár közötti úton, a járművek az árokba csapódtak. A személygépkocsi vezetője a helyszínen meghalt
- közölte a Fejér Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Szabó-Bisztricz Anett elmondta, hogy a buszon huszonöten utaztak, közülük az első információk szerint ketten sérültek meg könnyebben.
A mentést a bicskei és tatabányai tűzoltók végzik, akik a közeli kultúrházban ideiglenes melegedőt is kialakítanak.
Az érintett útszakaszon jelentős a torlódás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon
