Hírek
2017. Február 27. 04:00, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mti/fotók: police.hu
Halálos baleset történt a 44-es főúton
Lesodródott az úttestről, majd egy fának ütközött egy személyautó kora este a 44-es főúton, Kecskemét és Nyárlőrinc között, a balesetben az autó vezetője életét vesztette - közölte a rendőrség honlapján.
A jármű egyelőre ismeretlen okból tért le az útról a 10-es kilométernél. A személyautó egyedül utazó sofőrje olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A helyszínelés és műszaki mentés idejére a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták. A forgalmat Szentkirály felé terelték.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
2026. Április 12. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Egy török férfit vett őrizetbe a rendőrség a péntek esti budapesti halálos baleset miatt
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek
BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt
A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.
