Városlista
2025. augusztus 10, vasárnap - Lörinc

Hírek

2018. Október 10. 07:39, szerda | Sport
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Görög-magyar - Rossi a legerősebb összeállításban küldheti pályára csapatát

Görög-magyar - Rossi a legerősebb összeállításban küldheti pályára csapatát

Kedden egy-egy délelőtti és délutáni edzéssel folytatta felkészülését a magyar labdarúgó-válogatott, amely pénteken Görögországban, majd hétfőn Észtországban lép pályára a Nemzetek Ligájában.

A magyar szövetség beszámolója szerint minden játékos egészséges, így Marco Rossi szakvezető várhatóan a lehető legerősebb összeállításban küldheti pályára a csapatát Athénban.

A délelőtti tréninget erősítéssel kezdték a játékosok, majd a telki edzőközpont centerpályáján a taktikai gyakorlásé volt a főszerep. Az ebédet követően az új kerettagokról elkészültek a hivatalos fotók. A délutáni edzésen a rögzített játékhelyzeteket gyakorolták a játékosok, illetve egymás elleni játék is szerepelt a programban.

A két forduló után hárompontos magyar válogatott pénteken az athéni olimpiai stadionban, jövő hétfőn pedig Tallinnban lép pályára a Nemzetek Ligája C osztályának 2. csoportjában, mindkét összecsapás 20.45-kor kezdődik.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 10. 08:10, vasárnap | Sport

Több mint tízezren teljesítették a Balaton-átúszást

Több mint tízezer résztvevővel rendezték meg szombaton a 43. Lidl Balaton-átúszást.

2025. Augusztus 08. 08:06, péntek | Sport

A Győr egygólos, a Paks háromgólos vereséget szenvedett idegenben

A Győr 2-1-re kikapott csütörtökön a svéd AIK Stockholm vendégeként a labdarúgó Konferencia-liga selejtező harmadik fordulójának első mérkőzésén.

2025. Augusztus 08. 08:02, péntek | Sport

Meteorológia: közel optimális légköri viszonyok várhatók a Balaton-átúszáson

Harmadik próbálkozásra úgy tűnik, az időjárás lehetővé teszi a hagyományos Balaton-átúszás megrendezését.

2025. Augusztus 06. 07:42, szerda | Sport

BL-selejtező - Megismételné hat évvel korábbi sikerét a Ferencváros

Szerda este a Ludogorec otthonában lép pályára a Ferencváros a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában, a magyar bajnok hat évvel korábban sikerrel vette a bolgár csapat elleni párharcot.