Hírek
2019. Szeptember 16. 09:56, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Gázpisztolyt rántott elő egy fesztivál közepén egy vanyarci férfi
Egy 60 éves vanyarci férfit állítottak elő a pásztói nyomozók a minap.
Garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást egy 60 éves vanyarci férfi ellen a rendőrség.
A gyanúsított szombaton egy Vanyarcon rendezett fesztiválon hangos szóváltást követően gáz riasztó-fegyvert fogott haragosára, majd azzal megpróbált lőni, de nem sikerült – közölte a rendőrség.
A pásztói rendőrök az eset után elfogták a 60 éves férfit, előállították, kihallgatták és a fegyvert lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 01. 11:00, vasárnap | Belföld
Vagyonnyilatkozat: Tovább csökkentek Orbán Viktor megtakarításai
Orbán Viktor tavaly március óta havi bruttó 7,2 millió forintot keres, mégis csökkent a megtakarítása: a januári vagyonnyilatkozathoz képest 667 ezer forinttal kevesebb pénze maradt.
2026. Február 01. 08:31, vasárnap | Belföld
Csézy is csatlakozott a Tiszához
Hatalmas örömmel jelentem be, hogy Csézy lesz a TISZA képviselőjelöltje a mezőkövesdi központú Borsod-Abaúj-Zemplén megyei 7-es választókerületben - írta ki Facebook-oldalára Magyar Péter.
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: a magyar kormány elfogadhatatlannak tartja a kollektív bűnösség elvét
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
