Hírek
2025. Február 24. 07:41, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Gázolás miatt késhetnek a vonatok a Keleti pályaudvaron és a balatoni vonalakon
Gázolás miatt késésekre kell számítani a Keleti pályaudvarra érkező, illetve onnan induló vonatok közlekedésében, valamint a balatoni vasútvonalakon is hétfő reggel.
A Mávinform a Facebook-oldalán azt írta, a Keleti pályaudvarról 4.50-kor Nagykátára indult S60-as vonat Budapesten, a Salgótarjáni utcai felüljáró közelében elütött egy embert. A baleseti helyszínelés miatt a reggeli órákban a Keleti pályaudvarra érkező, illetve onnan induló járatok közlekedésében késések, járatkimaradások előfordulhatnak.
Baleset miatt nőhet az eljutási idő a balatoni vasútvonalakon is. Székesfehérvár és Szabadbattyán között szünetel a vonatközlekedés, pótlóbuszt szervez a vasúttársaság. A katasztrófavédelem az MTI-t arról tájékoztatta, hogy elgázolt egy embert egy vonat Székesfehérváron, a Maroshegy megálló közelében. A helyszínre a vármegyeszékhely hivatásos tűzoltói vonultak ki. A helyszínen vannak a társhatóságok is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Lannert Judit: a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák vannak az új oktatáspolitika fókuszában
Az új szemlélet középpontjában a gyermekek, a pedagógusok és az iskolák állnak - közölte az oktatási és gyermekügyi miniszter hétfőn a Facebook-oldalán.
2026. Július 14. 14:00, kedd | Belföld
Az EU jóváhagyta a Magyar Fejlesztési Bank számára előirányzott kétmilliárd eurós magyar állami tőkeinjekciót
Az Európai Bizottság, az uniós állami támogatási szabályok alapján, jóváhagyta a Magyarország által a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) számára nyújtott kétmilliárd eurós, mintegy 760 milliárd forintos tőkeinjekciót
2026. Július 14. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Magyarországnak joga van ellenállni és meg is fogja tenni
Ha a köztársasági elnököt erőszakkal megfosztják a hivatalától, akkor Magyarországnak joga van ellenállni.
