Hírek
2017. Június 30. 07:23, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Felsővezeték-szakadás a Kaposvár-Gyékényes-Dombóvár vasútvonalon
Fa dőlt a vasúti felső vezetékre Szenta és Somogyszob között, a helyreállítás idejére lezárták a szakaszt csütörtök este, pótlóbuszok járnak - tájékoztatta a Mávinform az MTI-t.
A személyvonatok helyett Csurgó és Somogyszob között pótlóbuszok közlekednek, várhatóan a péntek hajnali órákig. A Somogyszob és Gyékényes közötti szakaszon a Somogy InterCity helyett szintén pótlóbusz viszi az utasokat.
FRISSÍTÉS:
Szenta és Somogyszob között péntek hajnalra helyreállították a csütörtök este megrongálódott felsővezetéket, az utasoknak már nem kell vonatpótló buszokkal utazniuk, a menetrendszerű vonatközlekedés péntek hajnaltól helyreállt
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
