Hírek
2012. Március 22. 14:11, csütörtök |
Külföld
Forrás: STOP / MTI
Elmerült a folyóban a lezuhant helikopter

Helikopter zuhant a Volga folyóba Nyizsnyij Novgorodnál - közölte csütörtökön az orosz rendkívüli helyzetek minisztériuma.
A tárca helyi igazgatósága szerint leszállás közben valószínűleg elektromos távvezetékbe ütközött az a polgári célokra használt Bell-407-es helikopter, amely egy Moszkva környéki cég tulajdonában volt.
A gép kettészakadt. Szemtanúk szerint olyan gyorsan merült el a folyóban, hogy a pilóta nem tudott kimenekülni a gépből.
MTI / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 14. 07:18, kedd | Külföld
Összeütközött két gyorsvonat Kelet-Szlovákiában, a magyar határ közelében, sok a sérült
2025. Október 14. 07:13, kedd | Külföld
Izraeli-palesztin - Aláírták Sarm es-Sejkben a gázai tűzszüneti megállapodást
Aláírta hétfőn Sarm es-Sejkben a gázai tűzszüneti megállapodást Donald Trump amerikai elnök, Recep Tayyip Erdogan török államfő, Abdel-Fattáh esz-Szíszi egyiptomi elnök és Tamím bin Hamad Ál Száni katari emír.
2025. Október 13. 07:51, hétfő | Külföld
A zárolt orosz vagyoneszközök Ukrajna javára tervezett felhasználásáról tárgyalt a brit kormányfő az ukrán elnökkel
A zárolt orosz állami vagyoneszközök Ukrajna javára tervezett felhasználásáról tárgyalt Keir Starmer brit miniszterelnök Volodimir Zelenszkij ukrán államfővel.
2025. Október 13. 07:48, hétfő | Külföld
A Hamász átadta az első hét izraeli túszt a Nemzetközi Vöröskereszt képviselőinek
A Hamász iszlamista terrorszervezet átadta az izraeli túszok első, hétfős csoportját a Nemzetközi Vöröskereszt képviselőinek a Gázai övezet északi részén.