Városlista
2026. március 1, vasárnap - Albin

Hírek

2022. Október 24. 08:19, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Devizapiac - Erősödött a forint hétfő reggel

Devizapiac - Erősödött a forint hétfő reggel

Kis mértékben erősödött a forint a vezető devizákkal szemben hétfőn kora reggel a bankközi devizapiacon.

Az euró árfolyama 409,52 forintra gyengült a péntek esti 409,86 forintról. A svájci frank jegyzése 417,51 forintról 416,74 forintra esett vissza, a dolláré pedig 417,06 forintról szintén 416,74-re.

Az eurót 0,9843 dolláron jegyezték hétfőn kora reggel, ami minimális erősödés a péntek esti 0,9835 dollár után.

Címkék: árfolyam, deviza, forint

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét

Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.

2026. Március 01. 12:00, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai

A televízióban közvetített számsorsoláson az alábbi nyerőszámokat húzták ki szombaton az ötös lottón:

2026. Március 01. 10:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter Orbánnal együtt nézné meg személyesen, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel

Szombaton, az országjárás sárbogárdi állomásán Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke reagált Lázár János korábbi üzeneteire.

2026. Február 28. 12:00, szombat | Belföld

MÁV-vezérigazgató: elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon

Ma hajnalban elindult a rendszeres teherforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon - olvasható a MÁV Csoport vezérigazgatójának pénteken a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében.