Hírek
2012. Május 03. 07:19, csütörtök |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Czink is búcsúzott Budapesttől
Lukács Vanda után Czink Melinda is kiesett szerdán a 220 ezer dollár összdíjazású Budapest Grand Prix salakpályás női tenisztorna második fordulójában.
Miután három játszmában kikapott az első helyen kiemelt olasz Sara Erranitól.
A mérkőzés 1 óra 44 percig tartott, ezzel egyesben már nincs magyar játékos a Római Teniszakadémián zajló versenyen.
Az első játszmában 4:4 után az olasz brékelte a magyart, majd hozta az adogatását és így előnyhöz jutott. A folytatásban Czink váltott, nem kapkodta el az ütéseit, türelmesen játszott és nagyon simán kiegyenlített.
A mindent eldöntő utolsó szettben ismét előjöttek a korábbi hibák, Czink nem készítette elő megfelelően az ütéseit, Errani elhúzott és végül simán nyerte meg a partit.
Eredmények:
nyolcaddöntő:
Errani (olasz, 1.)–Czink Melinda 6:4, 1:6, 6:1
Erakovic (új-zélandi, 5.)–Amanmuradova (üzbég) 6:0 után Amanmuradova feladta
Wozniak (kanadai)–Cadantu (román) 6:7 (2–7), 6:0, 6:0
Brianti (olasz)–Curenko (ukrán) 5:7, 7:5, 6:4
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 12. 09:04, vasárnap | Sport
Vb-2026 - A címvédő Argentína emberelőnyben, de a hosszabbításban gyűrte le a svájciakat
A címvédő argentin válogatott csaknem egy órán keresztül emberelőnyben játszva, hosszabbítás után 3-1-re legyőzte a svájci csapatot a labdarúgó-világbajnokság Kansas Cityben rendezett negyeddöntőjében.
2026. Július 12. 09:02, vasárnap | Sport
Bellingham duplájával az angol válogatott Norvégiát kiejtve elődöntős
Az angol válogatott Jude Bellingham duplájával hosszabbítás után 2-1-re legyőzte a norvég csapatot szombaton a labdarúgó-világbajnokság Miamiban rendezett negyeddöntőjében.
2026. Július 11. 09:28, szombat | Sport
Vb-2026 - A Belgium elleni negyeddöntőből is Merino lőtte tovább a spanyolokat
A spanyol válogatott hajrában szerzett góllal 2-1-re legyőzte a belga csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság Los Angeles-i negyeddöntőjében.
2026. Július 10. 07:55, péntek | Sport
El-selejtező - Újvidéki győzelemmel kezdett a Ferencváros
Az idén nyolcaddöntős Ferencváros 2-1-es győzelemmel kezdett csütörtökön a labdarúgó Európa-liga selejtezőjének első fordulójában a szerb Vojvodina vendégeként.
