Városlista
2026. április 17, péntek - Rudolf

Hírek

2012. Október 28. 13:43, vasárnap | Kék hírek
Forrás: MTI

Az M5-ös autópályán balesetben meghalt egy macedón nő

Az M5-ös autópályán balesetben meghalt egy macedón nő

Összetört, német rendszámú személygépkocsi, amelyben meghalt egy 63 éves macedón nő, miután a jármű két autóval ütközött, majd a szalagkorlátnak csapódott 2012. október 27-én éjszaka az M5-ös autópályán, Kiskunfélegyháza közelében. Az autóban utazó 66 éves férfit súlyos, egy tízéves kislányt és egy ötéves kisfiút könnyebb sérülésekkel kórházba szállítottak.

Címkék: Baleset-közút

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek

Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben

Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.

2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek

A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit

A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.