Hírek
2018. Augusztus 01. 16:30, szerda |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Földi Imre
Augusztus 15-én búcsúztatják Szepesi Györgyöt
Augusztus 15-én 11 órakor a Farkasréti Temetőben búcsúztatják Szepesi Györgyöt - jelezte az MLSZ közösségi oldalán.
Barátai, tisztelői - a szűk, családi körben megtartott gyászszertartást követően - ekkor vehetnek végső búcsút a legendás sportriportertől, aki július 25-én hunyt el 96 éves korában.
Szepesi György 1945-ben lett a Magyar Rádió munkatársa, gazdag életpályája során riporterként, tudósítóként, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnökeként és sportdiplomataként is a magyar sportélet kiemelkedő egyénisége volt.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon
