Hírek
2018. Március 30. 18:33, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Árokba hajtott egy kamion a 42-es főúton, meghalt a sofőr

Egy kamion árokba hajtott Földes és Berettyóújfalu között a 42-es főúton péntek délután, a balesetben a sofőr a helyszínen életét vesztette - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.
A rendőrség tájékoztatása szerint a helyszínelés és a műszaki mentés idejére félpályás útlezárás van érvényben. A helyszínen rendőrök irányítják a forgalmat.
Korábban Dobó Dénes, a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-nek elmondta, hogy a kamion a főút 35-ös kilométerénél hajtott az út menti árokba, majd egy fának ütközött.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 12. 07:41, kedd | Belföld
Katasztrófavédelem: Budapesten és hét vármegyében lesz szúnyogirtás a héten
A héten öt budapesti kerületben és hét vármegyében lesz szúnyoggyérítés - tájékoztatta a program végrehajtásáért felelős Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) hétfőn az MTI-t.
2025. Augusztus 12. 07:38, kedd | Belföld
Szijjártó Péter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter az orosz miniszterelnök-helyettessel egyeztetett telefonon hétfőn a közelgő amerikai-orosz csúcstalálkozóról.
2025. Augusztus 11. 07:12, hétfő | Belföld
Folytatódik a hőség a héten
2025. Augusztus 10. 08:12, vasárnap | Belföld
Országos tűzgyújtási tilalom lépett életbe
A jelentős nappali felmelegedés és a csapadékhiány miatt vasárnap ismét országos tűzgyújtási tilalom lép életbe - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) szombaton a honlapján.